آنچه باید بدانید

درباره ما

مجموعه پرچم ملل، تولید انواع پرچم و خدمات چاپ و تبلیغات به نشانی وبسایت: https://parchammelal.com/

قوانین ثبت سفارش

✔️ مشتریان گرامی میتوانند از طریق سایت و یا شبکه های اجتماعی که لینک آنها در وبسایت مجموعه پرچمملل قرار دارد اقدام به ثبت سفارش نمایند، در صورتیکه شما عزیزان از لینک‌های مشابه که در وبسایت مجموعه قرار ندارد اقدام به ثبت سفارش نمایید، مجموعه پرچم ملل هیچگونه مسئولیتی در قبال واریزی و سفارش شما عزیزان بر عهده نمی‌گیرد.

✔️  بعد از انجام طراحی سفارش شما، حتماً با دقت متن سفارش خود را چک نمایید، بعد از تاییدطرح توسط شما، مجموعه پرچم ملل هیچگونه مسئولیتی در بلای اشکالات متنی و غلط‌های املایی بر عهده نمی‌گیرد.

✔️   بعد از ثبت سفارش و انجام واریزی توسط شما عزیزان، حدود 5 روز کاری زمان میبرد تا سفارش شما آماده وارسال شود. تبصره: گاهی اوقات امکان دارد به دلایل گوناگون مانند خرابی دستگاه، تعدد زیادسفارشها و … زمان آماده سازی سفارش‌ها بیشتر از 5 روز زمان ببرد، به همین خاطر ما از واژه حدود 5 روز کاری استفاده کرده‌ایم، لذا در صورت تاخیر در ارسال سفارش مشتری هیچ گونه حق اعتراض در این خصوص نخواهد داشت.

✔️   هزینه ارسال سفارش بر عهده مشتری میباشد، و مجموعه پرچم ملل هیچگونه تعهدی در خصوص هزینه ارسال سفارش بر عهده ندارد.

✔️   ارسال سفارش به شهرستانها برای بارهای سنگین توسط باربری و سفارش های سنگین توسط کالا رسان چاپار انجام میشود، لذا بعد از تاریخ ارسال، مجموعه پرچم ملل هیچ گونه تعهدی برای زمان بندی رسیدن سفارش به دست مشتری ندارد، و این موضوع بر عهده شرکت خدمات دهنده ارسال کالا میباشد.

سایت: https://parchammelal.com/

لینک رسانه‌های مجموعه پرچم ملل

اینستاگرام: https://www.instagram.com/parchammel/

تلگرام: https://t.me/parchammelal

واتس‌آپ: https://wa.me/09126160196

ایتا: https://eitaa.com/parcham_melal

روبیکا: https://web.rubika.ir/parchammelal

بله:https://ble.ir/parchammelal