وبلاگ آموزشی

نحوه استفاده از سرکه در لباسشویی

تمیز کردن لباس با سرکه

نحوه استفاده از سرکه در لباسشویی (و زمانی که بهتر است از آن اجتناب کنید.)

در اینجا چیزی است که باید بدانید تا به لباس ها و ماشین لباسشویی خود آسیب نرسانید.

آیا احساس می کنید که ناگهان صحبت های زیادی در مورد نحوه استفاده از سرکه در لباسشویی می شنوید؟ چه به دنبال جایگزین های ملایم تری برای محصولات لباسشویی تجاری باشید و چه به تازگی هک لباسشویی TikTok جلب توجه کرده اید، ممکن است از شما الهام گرفته شود که سرکه را به برنامه روزانه خود اضافه کنید.

در حالی که سرکه کاربردهای زیادی در اتاق لباسشویی دارد، اقدامات ایمنی وجود دارد که باید قبل از استفاده از آن آگاهی داشته باشید، همچنین برخی از بهترین روش ها برای کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه در مورد زمان و زمان استفاده نکردن از این پاک کننده طبیعی ارزان قیمت وجود دارد . این راهنما کاربردهای سرکه در لباسشویی و معایب احتمالی آن را پوشش می دهد.

فواید استفاده از سرکه در لباسشویی

کاربردهای زیادی برای سرکه در لباسشویی وجود دارد، از جمله از بین بردن لکه ، از بین بردن بو، و ریشه کنی کپک و کپک. سرکه همچنین می تواند به عنوان جایگزینی برای نرم کننده های تجاری استفاده شود.

از بین بردن لکه: سرکه به عنوان یک پاک کننده لکه به طور موثر لکه های با pH پایین مانند قهوه ، چای، آب میوه، شراب و آبجو را درمان می کند. برای استفاده از آن، ماده لک شده را به مدت حداقل 30 دقیقه تا یک شب در محلول سرکه سفید و 1 قاشق غذاخوری خیس کنید. مواد شوینده مایع قبل از شستشو

حذف کپک و کپک: سرکه سفید مقطر برای از بین بردن کپک یا کپک از پارچه ها قدرتمند است.

از بین بردن بو: استفاده از سرکه در لباس‌های شسته شده همچنین در از بین بردن تجمع محصولی که می‌تواند باکتری‌های ایجاد کننده بو را به دام بیندازد و باعث شود وسایل تازه شسته شده از لباس‌شویی بیرون بیایند و بوی تمیزی کمتری داشته باشند، بسیار عالی است.

::چگونه بدون اتو چین و چروک را از بین ببریم::

روش های اتو کردن لباس با تابه

 

 

 

 

 

نرم کننده پارچه: 

همچنین دارای خاصیت نرم کنندگی طبیعی پارچه است.

با این حال، سرکه در لباسشویی نباید یک افزودنی معمولی باشد زیرا می تواند به ماشین لباسشویی آسیب برساند. علاوه بر این، برخی از پارچه ها نباید بیش از حد در معرض سرکه قرار گیرند، و محصولات لباسشویی وجود دارد که نباید با آنها ترکیب شود. 

 :: روش‌های پاک کردن لکه از روی پارچه ::

منبع: https://www.bhg.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *